İşletme tezi hazırlama aşamasında profesyonel destek ve danışmanlık yapıyoruz. İşletme tezi hazırlayan yüksek lisans, doktora, master ve MBA öğrencileri tez yazdırma talebinde bulunduklarında işletme tez yazımı ve tez hazırlama danışmanlığı hizmeti verilmektedir. İşletme ana bilim dalı altında ve diğer alt alanlarda kadromuzda tez yazan kişiler akademik birikimi olan ve tez yazım konusunda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip kişilerdir. Akademik çalışmalarda en önemli konu elbette alanında akademik geçmiş ve eğer tez proje danışmanlığı yapacaksa bu alanda tecrübeli olmasıdır. Sitemiz bünyesinde işletme tezi hazırlayanlar gönderilen bilgiler ve belgeleri dikkate alarak çalışmaları konuya uygun kaynakları tarayarak özgün ve kaliteli çalışmalar yaparlar.

Eğer henüz işletme tez konuları arasından istediğiniz gibi bir tez konusu bulamamışsanız size özgün tez konusu örnekleri gönderebiliriz. Bizden işletme bölümü için her konuda yardım isteyebilirsiniz. İşletme yüksek lisans tezi hazırlama hizmeti veriyoruz. Tezsiz yüksek lisans işletme proje ödevi ve bitirme projesi hazırlama için de destek oluyoruz. Ayrıca işletme doktora tezleri yazımı için de gene kadromuz size hizmet verecektir. Tez Ofisi tez hazırlama merkezi sitesi tez danışmanları işletme bölümü için her konuda tez yazabilmektedirler. Hazırlanacak tezler için ücret bilgisi almak istiyorsanız işletme tez hazırlama fiyatları bilgisi gönderilir. Bulabileceğiniz en uygun ve en ucuz işletme tez yazımı ücretleri bilgileri size gönderilecektir.

İşletme bölümü için tez veya bitirme projesi yazdırmak için onay vermeniz halinde size öncelikle işletme tez proje konusu belirleme için yardımcı olunacaktır. Uzmanımızın önereceği işletme tez proje konuları arasından seçilecek konu için çalışmaya başlanılacaktır. Sonrasında kaynak taraması yapılacak ve ana başlıklar alt başlıklar şeklinde konuları içeren bir taslak gönderilecektir. Tez taslağı yani tez içindekiler sayfası gönderilecek ve onaylanması halinde yazıma başlanılacaktır. Tezleri bölümler halinde hazırlayıp sizin kontrolünüze sunuyoruz. Tezinizle ilgili düzeltme talepleriniz varsa yapıyoruz. İşletme alanındaki tezinizle ilgili anket sorusu hazırlanması isteniyorsa anket soruları tarafımızdan hazırlanıyor. Anketleri siz uygulayıp verileri bize gönderiyorsunuz. Gerekli istatistik analiz bizim tarafımızdan yapılıyor. Teziniz üniversitenizin tez yazım kılavuzuna uygun olarak hazırlanıyor. Tezin tamamlanmasından sonra da tez düzeltme istekleriniz olursa tarafımızdan yapılmaktadır.

İşletme tezi hazırlama