Neden Tez Ofisi?

Yüksek lisans ve doktora eğitiminizdeki başarı veya başarısızlıklar tüm kariyerinizi ve hatta tüm hayatınızı etkileyecektir. Bu sebeple eğitiminiz esnasında aldığınız başarılar sizi başarı merdivenlerinde hızla yükseltirken başarısızlıklar süreci sekteye uğratıp kapıların yüzünüze kapanmasına sebep olabilir. Eğitiminizi mümkün olan en iyi dereceyle bitirmek ve kariyerinizde yükselmek için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekiyor. Yazım servisimiz size bu hedeflerinize ulaşmanız için uzman kadromuzla kılavuz ve yardımcı olacaktır. Neden Tez Ofisi’ni tercih etmelisiniz? Aşağıda sıraladığımız sebeplerle tez veya projenizde bizden danışmanlık almanız faydanıza olacaktır.

Profesyonel Kadro

Kadromuz uzun süredir çalıştığımız ve tez danışmanlığı alanında akademik kariyer sahibi, tecrübeli, profesyonel tez proje danışmanlarından oluşmaktadır. Tez OFİSİ hem yurtiçi hem de yurtdışından yerli ve yabancı yüzlerce tez yazarına sahiptir. Yazarlarımız istediğiniz konuda, istediğiniz akademik seviyede ve istediğiniz dilde tez ve proje hazırlayabilirler. Tez ve proje yazımı alanında uzmanlaşmış kadromuz size yardımcı olmak için her zaman hazırdır.

16 Yıllık Tecrübe

Tez OFİSİ olarak akademik danışmanlık alanında 17 yıla varan tecrübemiz bulunmaktadır. Tez OFİSİ kadrosu, alanında akademik kariyer sahibi ve tecrübeli tez yazarlarından oluşur. Çalışmanıza sadece o alanda akademik geçmişi bulunan kişiler atanır. 2000 Yılından itibaren edindiğimiz tecrübe ve alanında yetkin uzmanlarımız sayesinde müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz.

Uygun ücretler

Özgün ve kaliteli çalışmaları uygun ücretler ile hazırlıyoruz. Tez Ofisi tez hazırlama ücretleri ve tez yazım fiyatları hazırlanan çalışmaların kalitesine göre oldukça makul kalmaktadır.

Zamanında Teslim

Hazırlanan çalışmalar istenilen tarihlerde teslim edilir.

Kesintisiz İletişim

Telefon, mail, Whatsapp yoluyla kesintisiz iletişim sağlıyoruz. Çalışmalarınız yürütülürken bu kanallar yoluyla bizimle sürekli irtibatta olmaktasınız.

İnteraktif Çalışma Sistemi

Çalışmalar aşamalar halinde hazırlanmakta ve teslim edilmektedir. Çalışma sizin taleplerinize  göre hazırlanmakta ve gene sizin geri dönüşlerinize göre ilerlemektedir.

Gizlilik İlkeleri

Sitemiz gizlilik koşullarını en katı şekilde uygulamaktadır. Sitemizde yapılan tüm başvurular ve çalışmalar kesinlikle gizli kalmaktadır.    Neden bizimle çalışmalısınız daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Özgün Çalışmalar

Uzmanlarımızın hazırladığı çalışmalar özgün olarak hazırlanmaktadır. Hazırlanan çalışmalar sadece size özel olarak hazırlanır. Yapılan çalışmalar ister yüksek lisans ya da doktora düzeyinde olsun yazım ve orijinallik akademik kalite olarak değişmez.

Müşteri Memnuniyeti

Tez OFİSİ olarak amacımız müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Dolayısıyla hazırladığımız çalışmaların kalitesine güveniyoruz. Proje Tez yazım ve hazırlama hizmeti için üst seviyede etkin kontrol sistemi uyguluyoruz. Bize güvenen ve bizi referans gösteren müşterilerimiz, kalitemizin ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin göstergesidir.