Tez danışmanlığı hizmetleri veren Tez OFİSİ tez proje danışmanlık merkezi uzun yıllara dayanan tecrübesi ve profesyonel yazım kadrosu ile sizlere akademik çalışmalarınızda destek vermektedir. Tez danışmanlığı yapabilmek için tez yazan kişiler belli bir akademik bilgi birikimi ve tez yazım alanında ciddi bir tecrübe sahibi olmalıdır. Bu sebeple tez danışmanı ararken bu kriterleri karşılayıp karşılamadığına dikkat etmeniz gereklidir. Tez danışmanlığı sitesi üzerinden tez hazırlayanlar her zaman sandığınız gibi akademisyenler olmayabilir. Tez hazırlatmak için başvuracağınız alanda profesyonel ve kalifiye uzmanlara ulaşmak istiyorsanız o halde sitenin ne kadar süredir açık olduğuna ve kadrosunun gerçekten yüksek lisans veya doktora eğitimini tamamlamış kişilerden oluşup oluşmadığına dikkat etmelisiniz.

Tez hazırlama merkezleri sitelerine baktığınızda tüm sitelerin sözleşmiş gibi on yıllardır tez danışmanlık faaliyeti yaptıkları ve en uygun tez hazırlama ücretleri ile çalışma yapıldığını beyan ettiklerini görebilirsiniz. Ancak şu bir gerçek ki bu sitelerin çoğunluğu aslında çok kısa süre önce açılmış ve hiç bir tez yazdırma tecrübesi olmayan webmaster veya öğrencilerden oluşmaktadır. Bu tez merkezleri aslında tez merkezi değil sadece alan adı ve telefon numarasından ibaret sitelerdir. Bu sitelerin çoğunluğunda 5-10-15 yıl tecrübeli oldukları yazsa da çoğunun sitesinin açılış tarihi 1-2-3 bilemediniz en fazla bir yıldır. Dolayısıyla çalışacağınız tez merkezi sitesinin alan adı ne zaman alınmış gerçekten site bünyesinde tez yazan kişiler alanında yetkin mi değil mi ciddi bir araştırma yapmalısınız. Gelişigüzel bulacağınız siteler sizi akademik çalışmanızda zor duruma düşürebilir.

Tez OFİSİ tez danışmanlığı merkezi 2000 yılından itibaren yüksek lisan, doktora, master, MBA ve uzmanlık tezleri için tez hazırlama, tez yazımı, proje hazırlama, istatistik analiz hizmetleri veriyor. Tez yazdırma taleplerinizi bize göndermeniz halinde kısa sürede size dönüş yapılmaktadır.

Tez danışmanlığı