Tez danışmanlık fiyatları ne kadar?

Tez danışmanlık fiyatları nedir nasıl belirlenir merak  edenler için Tez Ofisi tez danışmanlık fiyatları hakkında bilgi vermek istiyoruz. Şu kesindir ki tez hazırlama danışmanlık hizmetleri ile diğer hizmetleri birbirine karıştırmamak gerekir. Tez hazırlama sürecinde iseniz ve bu çalışmanız için danışmanlık hizmeti almayı planlıyorsanız herşeyden önce bunun bir akademik çalışma olduğunu ve bu sebeple standart bir ürün veya hizmet gibi değerlendirilmemesi gerektiğiniz bilmenizi isteriz. Tez hazırlayanlar için fiyatları belirleme kriterleri arasında en önemlilileri çalışmanın akademik derecesi, alanı ve konusudur. Farklı alanlara göre zorluk değişecek ve elbette akademik seviye beklentisi çalışmanın asıl maliyetini netleştirecektir. Eğer alanınızda ve konunuzda kaynak az ise ve çok fazla çeviri gerekiyor ise elbette bu tez yazdırma fiyatları üzerinde etkili olacaktır.

Tez yazım fiyatları belirlenirken sorulan diğer detaylar ise çalışmanın sayfa sayısı, teslim tarihi, çalışmanın hazırlanacağı dil, çalışmada anket, mülakat olup olmayacağı dolayısıyla analiz olup olmayacağıdır. Bunlara ek olarak en önemli diğer bir unsur ise yüksek lisans, doktora, lisans, master, MBA gibi akademik seviyesidir. Ayrıca çalışmanızda istatistiksel danışmanlık gerekiyor ise istatistiksel danışmanlık fiyatı bilgisi de verilir. Ücretli tez danışmanlığı yardımı almak istiyorsanız elbette tez yazım fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak sizin için önemli olacaktır.  Bu bilgileri göndermeden hemen tez danışmanlık fiyatları ne kadar olur şeklinde yaklaşık fiyat bilgisi almaya çalışmak doğru olmayacaktır. Tez yazım çalışmanı için  fiyat bilgisi alırken tüm gerekli bilgileri vermeniz ve istenen ücretleri buna göre değerlendirmeniz tezle ilgili sorun yaşamamanız için ilk öncelikli adımdır.

Tez yazdırmak istiyorum ancak parayla tez yazdırma fiyatları ne kadar, tez ücretleri nedir, tez fiyatları ne kadar diye merak ediyorsanız yukarıda saydığımız bilgileri bize gönderin. Kısa sürede taleplerinize cevap verilecektir.

Tez Danışmanlık Fiyatları