Tez danışmanlık ücretleri ne kadar? Tez danışmanlık fiyatları neye göre belirleniyor?

Tez danışmanlık alanında ücretleri merak eden ve bizden Tez Ofisi tez yazım ücretleri hakkında bilgi isteyenler için bir bilgilendirme yapma gereği hissettik. Öncelikle şunu bilmeniz gerekiyor tez hazırlama danışmanlık hizmetleri bildiğiniz diğer hizmetler gibi değildir. Tez hazırlama alanında danışmanlık hizmeti alacaksanız öncelikle bunun bir akademik çalışma olduğunu ve dolayısıyla fabrikasyon bir ürün veya hizmet gibi düşünülemeyeceğini bilmeniz gerekir. Tez hazırlayanlar için ücretler belirlenirken en önemli unsurlar çalışmanın bölümü, konusudur. Çünkü alanlara göre çalışma zorluğu değişecektir. Eğer konunuzla ilgili kaynaklar azsa yani literatür sıkıntısı oluyorsa elbette bu tez yazdırma ücretleri üzerinde bir önemi olacaktır.

Tez yazım ücretleri belirlenirken dikkate alınan önemli bilgiler ise tezin sayfa sayısı, tezin teslim tarihi, çalışmanın ingilizce veya türkçe olup olmayacağı, çalışmada anket, mülakat olup olmayacağı dolayısıyla analiz olup olmayacağıdır. Bunlara ek olarak en önemli diğer bir unsur ise yüksek lisans, doktora, lisans, master, MBA gibi akademik seviyesidir. Eğer parayla tez yazdırma düşünceniz varsa elbette tez yazım fiyatları sizin için önemli olacaktır.  Çalışmanın örneğin işletme, hukuk, psikoloji veya mühendislik alanlarında olması gibi detaylar da önemlidir. Bu bilgileri göndermeden hemen tez danışmanlık fiyatları ne kadar olur demek çok gerçekçi olmazyacaktır. Tez yazım çalışmanı için  teklif alırken buna benzer tüm detayları gönderip sonrasında verilen teklifleri buna göre değerlendirmeniz tezle ilgili sorun yaşamamanız için ilk öncelikli adımdır.

Tez yazdırmak istiyorum ancak parayla tez yazdırma ücretleri ne kadar, tez fiyatları nedir, tez fiyatları ne kadar diye merak ediyorsanız yukarıda saydığımız bilgileri bize gönderin lütfen. Kısa sürede taleplerinize cevap verilecektir.

Tez danışmanlık ücretleri