Tez Ofisi yüzlerce konu ve alanda, uzman akademik kadrosu ile Yüksek Lisans, MBA, Doktora, Uzmanlık seviyelerinde tez danışmanlık, proje danışmanlık, istatistik analiz, tez formatlama, literatür taraması alanlarında destek ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Tez Danışmanlık Ofisi olarak tüm çalışmalarınızda akademik danışmanlık hizmeti verebiliyoruz.

Yüksek Lisans Tezi Danışmanlığı
Yüksek lisans sonunda tez süreci başladığında tezinizi hazırlarken profesyonel deneyimli danışmanlık ihtiyacınız olursa tezofisi.com bu süreci en iyi şekilde neticelendirebilmeniz için elindeki tüm imkanlarla yanınızda olacaktır.

Doktora Tezi Danışmanlığı
Doktora tez aşamasına geçen öğrenciler tez konusunda daha deneyimli olsalar da doktora tezinin ciddi bir akademik birikim ve özellikle zaman gerektirmesi sebebiyle yapılacak literatür araştırmaları ve diğer çalışmalara yeterince zaman ayıramama sorunu ile karşılaşmaktadırlar. Tez danışmanlık ofisi olarak doktora tezi aşamasında tüm akademik araştırma ve diğer taleplerinizi karşılayabiliyoruz.

Tezsiz Yüksek Lisans Proje Danışmanlığı
Tezsiz yüksek lisans sonunda proje aşamasında öğrenciler ciddi sorunlar yaşayabiliyorlar. Özellikle bu içerikte çalışma yapma konusunda tecrübe eksikliği ve profesyonel çalışma ortamı sebebiyle zaman sorunu bu konuda sonuç alınmasını güçleştiriyor. Tezsiz yüksek lisans eğitiminizin son aşaması olan projenin hazırlanması konusunda akademik danışmanlık taleplerinizi karşılayabiliyoruz.

Bizden destek isteyebileceğiniz diğer çalışma alanları;

İstatistik Analiz
Tez Format Düzenleme
Konu Önerisi
Tez Önerisi Danışmanlık
Anket Tasarımı
Taslak Desteği
Literatür Tarama