Tez ve Proje Yazdırma Ücretleri Ne Kadar?

tez-yazdirma-ucretleri

Tez yazdırma alanında ücretleri merak eden ve bizden Tez Ofisi tez yazdırma ücretleri hakkında bilgi isteyenler için bir bilgilendirme yapma gereği hissettik. Öncelikle şunu bilmeniz gerekiyor tez hazırlama bildiğiniz diğer hizmetler gibi değildir. Tez hazırlama alanında danışmanlık hizmeti alacaksanız öncelikle bunun bir akademik çalışma olduğunu ve dolayısıyla fabrikasyon bir ürün veya hizmet gibi düşünülemeyeceğini bilmeniz gerekir. Tez hazırlayanlar için en önemli unsur çalışmanın bölümü ve konusudur. Çünkü alanlara göre çalışma zorluğu değişecektir. Eğer konunuzla ilgili kaynaklar azsa yani literatür sıkıntısı oluyorsa elbette bu tez yazdırma fiyatı üzerinde bir önemi olacaktır.

Bütçeyi belirleyen diğer önemli bilgiler ise tezin sayfa sayısı, tezin teslim tarihi, çalışmanın ingilizce veya türkçe olup olmayacağı, çalışmada anket, mülakat olup olmayacağı dolayısıyla analiz olup olmayacağıdır. Bunlara ek olarak en önemli diğer bir unsur ise yüksek lisans, doktora, lisans, master, MBA gibi akademik seviyesidir. Çalışmanın sosyal bilimler veya fen bilimleri alanında olması gibi detaylar da önemlidir. Bu bilgileri göndermeden hemen tez yazdırma fiyatları ne kadar olur demek yanlış olur. Çalışmanız için  teklif alırken buna benzer tüm detayları gönderip sonrasında verilen teklifleri buna göre değerlendirmeniz tezle ilgili sorun yaşamamanız için ilk öncelikli adımdır.

Tez yazdıracağım ücreti ne olur, tez fiyatları nedir, tez ücretleri ne kadar diye merak ediyorsanız yukarıda saydığımız bilgileri bize gönderin lütfen. Kısa sürede taleplerinize cevap verilecektir.

Tez yazdırma ücretleri